Odborný asistent (Entry-level Job)

Do tímu na úseku generálneho riaditeľa hľadáme proaktívnu, zodpovednú, komunikatívnu a cieľovo-orientovanú osobnosť, ktorá rada prijíma výzvy a chce nadobúdať a rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti s každou novou úlohou.

Táto pozícia je vstupnou bránou do spoločnosti v unikátnom segmente na Slovensku a otvára príležitosti posunúť sa na komplexnejšie pozície v rámci organizácie. Ukáž, že máš odhodlanie na sebe pracovať a my Ťa naučíme všetko potrebné pre úspešný štart Tvojej kariéry.

Čo sa môžeš naučiť?
- fungovanie holdingovej spoločnosti a zákonitosti organizácie väčšej skupiny spoločností
- zodpovednosti jednotlivých úsekov v rámci organizácie, ich prieniky a prepojenia
- používanie moderných online nástrojov a aplikácii
- spracovanie dát a profesionálna prezentácia výstupov (Power Point, Excel)
- základné povedomie o jednotlivých procesoch naprieč organizáciou
- základné odborné znalosti v oblasti obranného priemyslu

Aká bude Tvoja náplň práce?
- komunikácia a spolupráca so všetkými oddeleniami v rámci spoločnosti, koordinácia výstupov jednotlivých oddelení
- analýza dát, reporting, koordinácia a sledovanie plnenia úloh jednotlivých úsekov
- správa zmlúv, zapojenie do vybraných procesov/projektov, interných auditov, komunikácia so zahraničnými návštevami
- príprava smerníc a podpora pri koordinácii riadenej dokumentácie spoločnosti
- plánovanie a koordinácia stretnutí, príprava podkladov, tvorba zápisov z porád
- spolupráca pri príprave podkladov na zasadnutia porád, predstavenstva a dozornej rady spoločnosti
- komplexná administratívna a organizačná podpora úseku generálneho riaditeľa

Zamestnanecké výhody, benefity

Možnosť odborného rastu

  • Flexibilný pracovný čas
  • Voliteľné benefity - wellness, šport, kultúra
  • Príspevok na dopravu
  • Interný náborový príspevok
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Vlastná jedáleň
  • Sponzoring zamestnancov (podporujeme zamestnancov v ich mimopracovných činnostiach, kde primárne podporuje projekty, v ktorých sú priamo naši zamestnanci aktívne zapojení a podieľajú sa na realizácií napr. športové kluby, kultúrne celky atď.).

Zároveň sa staráme o tých, ktorí potrebujú našu pomoc. A práve z toho dôvodu sme sa rozhodli založiť občianske združenie MSM pre ľudí, o.z., prostredníctvom ktorého pravidelne pomáhame jednotlivcom i skupinám ľudí v rôznych oblastiach, napr. podpora športu, podpora kultúry, podpora vzdelania, sociálna pomoc, liečba, podpora ľuďom zasiahnutých pandémiou COVID 19 a mnoho ďalších.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz: B

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Predchádzajúca prax min.2 roky (administratíva, obchod, marketing)
  • Praktická znalosť anglického jazyka na úrovni C1 (slovom aj písmom)
  • Zmysel pre detail
  • Veľmi dobré komunikačné zručnosti (slovom aj písmom)
  • Organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť
  • Iniciatívny a proaktívny prístup, zameranie na hľadanie riešení
  • Bezúhonnosť

Pre výkon práce na danej pozícii je potrebné osvedčenie NBÚ II. stupňa (Dôverné). V prípade, že nie ste držiteľom tohto osvedčenia, pre nástup na pozíciu je potrebný súhlas s jej získaním a zadaná žiadosť o previerku NBÚ do 30 dní od nástupu do pracovného pomeru.

Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

(1 000 Eur základ + 300 Eur variabilná zložka mzdy). Finálna mzda závisí od skúsenosti a kvality kandidáta.

Kontaktná osoba: PhDr. Natália Uhrecká
Natalia.Uhrecka@msmholding.sk